Gonatt!

Ligger här i sängen och skriver igen. Borde sova, jag ska ju jobba om några timmar. Ska hoppa in för en arbetskamrat som blivit hastigt sjuk.

Jonas föräldrar + systerdotter var här igår kväll (lördag) och grattade Linus, han fyller ju 17 år på onsdag. Jag tycker att det känns lite stressigt att ha kalas på en vardag, särskilt nu på onsdag. Dock ska vi i familjen fika lite, men det kommer att bli sent på kvällen.

Har suttit och laddat upp (förinställt) lite bilder till 365foto. Har lagt upp ända till den 25 januari. Jag har fotat ett litet lager.

Det har kommit in nåt skräp i kameran, det syns på några av bilderna som jag fotade igår. Det syns mer när man zoomar in dessutom. Så irriterande! Vet inte hur jag ska få bort det heller. Garantitiden har gått ut.

Nä, NU måste jag sova här!

Lämna en kommentar

Kommentera

Använd gärna Gravatars i kommentarerna.

XHTML: Dessa kan du använda: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>